Platba a doručení zboží

DORUČENÍ ZBOŽÍ

Materiály nezasíláme poštou. Získáte je elektronicky - po zakoupení zaslaným odkazem na váš email ke stažení do vašeho PC nebo je najdete uložené zde na webu ve vašem uživatelském účtu. Zakoupené materiály si můžete vytisknout, nakopírovat nebo zalaminovat (pro delší životnost a vícenásobné využití pro svou práci s dětmi).

Zakoupením materiálu získáváte jednu svou osobní licenci k užívání materiálu pro svou potřebu a v případě omalovánek, vystřihovánek, pracovních listů, karet, her k nakopírování dětem k využití ve vzdělávání/výuku. Není dovoleno materiál v elektronické podobě sdílet jakýmkoli způsobem s dalšími osobami. Kupující se v obchodních podmínkách zavazuje, že nebude zakoupené materiály nikde šířit.
Povoleným způsobem užití zakoupeného materiálu je jeho využití pro vzdělávání/výuku jednou fyzickou osobou. V případě rozmnožování materiálu a jeho předávání třetím osobám v rámci výuky danou fyzickou  osobou, musí být tyto osoby upozorněny na skutečnost, že materiál je chráněn autorskými právy a nemůže být bez souhlasu autora volně šířen/sdílen.

PLATBY

Online platby pro náš e-shop zajišťuje platební brána ComGate.

Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce, která spadá pod dohled České národní banky. Vedle toho je ze zákona povinným subjektem vůči Ministerstvu financí České republiky, se kterým spolupracuje v otázkách zamezení praní špinavých peněz (AML). (zdroj: https://www.comgate.cz/o-nas)
 

logo comgate

PLATBA PLATEBNÍ KARTOU

 

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

 • Platební brána umožňuje využívat pro zaplacení platby online i standardní bankovní převody. Online bankovní převod je platba prostřednictvím internetového bankovnictví s okamžitým potvrzením úhrady. (proces platby zde: https://help.comgate.cz/docs/bankovni-prevody)

 

LOGA KARETNÍCH ASOCIACÍ

JAK NAKOUPIT A ZAPLATIT?

 • Vybere zboží v e-shopu
 • Kliknete na „dokončení objednávky, zaplatit“ v e-shopu a vybere platební metodu (karta, bankovní převod)
 • Budete přesměrováni na webové rozhraní platební brány pro platbu kartou nebo rozhraní banky pro platbu bankovním tlačítkem. Pokud nedojde k výběru platební metody, zobrazí platební brána zákazníkovi nabídku s výběrem platebních metod.
 • Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 

Pokud se vám nezdaří online platba po provedení objednávky z tohoto webu - nezoufejte a kontaktujte mě. Individuálně pořešíme. Důvody nedokončené platby mohou být různé:

Nemáte např.

 • dostatečný zůstatek na účtu;
 • povolené internetové platby;
 • překročil/a jste limit vaší karty;
 • zadal/a jste špatně jeden z údajů na kartě (číslo karty, platnost karty, CVC kod);
 • vaše karta expirovala...
 • nezoufejte a kontaktujte mě.

banky

Platební brána Comgate umožňuje online platby u České spořitelny, ČSOB, Era, Komerční banky, Fio banky, mBank, Moneta Money Bank, UniCredit Bank, Raiffeisen Bank a Sberbank. U všech ostatních bank zajišťuje platební brána ComGate běžné bankovní převody v režimu s potvrzením platby do druhého dne.

Kontakt na platební bránu najdete zde.

Zdroj obrázků a informací o platební bráně ComGate Payments, a.s

 

Nákup i prodej se řídí dle obchodních podmínek, platných od 1. 6. 2021