Doprava a platba

DOPRAVA a ZPŮSOB DOPRAVY OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ: 

Všechny produkty jsou digitální, jejich doručení probíhá prostřednictvím odkazu ke stažení zaslanému na e-mail zákazníka

  • veškeré zboží je dodáváno elektronicky
  • odkazy na stažení souborů odcházejí na e-mail zákazníka

PLATBA:

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

logo comgate

Způsoby platby: 

Platební bránou společnosti ComGate Payments, a.s.

  1. zákazník vybere zboží v eshopu
  2. zákazník klikne na „zaplatit“ v eshopu a vybere platební metodu (karta, bankovní převod)
  3. zákazník je přesměrován na webové rozhraní platební brány pro platbu kartou nebo rozhraní banky pro platbu bankovním tlačítkem. Pokud v eshopu nedošlo k výběru platební metody, zobrazí platební brána zákazníkovi nabídku s výběrem platebních metod
  4. zákazník provede úhradu a je přesměrován zpět na stránky eshopu

LOGA KARETNÍCH ASOCIACÍ

  • Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Platební brána Comgate umožňuje online platby u České spořitelny, ČSOB, Era, Komerční banky, Fio banky, mBank, Moneta Money Bank, UniCredit Bank, Raiffeisen Bank a Sberbank. U všech ostatních bank zajišťuje platební brána ComGate běžné bankovní převody v režimu s potvrzením platby do druhého dne.

banky

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakt na platební bránu: 

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: [email protected]
Tel:  +420 228 224 267

 

Nákup i prodej se řídí dle obchodních podmínek, platných od 1. 6. 2021